Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Tabliczka informacyjna mała 3D TAB-001

Tabliczka informacyjna mała 3D TAB-001

TAB-001

Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

Zapowiedź

Tabliczka informacyjna z efektem 3D to dobra reklama lub informacja o firmie, bądź projekcie UE. To świetny sposób informacji np przed twoim gabinetem. Można ją umieścić również na produkcie, bądź innych miejscach wybranych przez klienta. Tabliczki 3D mają wypukły kształt, który daje efekt dobrze widocznej informacji. Nasze tabliczki to dobre i wyjątkowe rozwiązanie, które zwraca uwagę na produkt, usługę lub inne informacje. Tabliczka robi wrażenie co podnosi również prestiż i pozycję firmy.
  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator