Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Napisy 3D

Napisy 3D

NAP-001

Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

Zapowiedź

 

Napisy 3D to świetny sposób reklamy na twoim aucie. Auto napisy 3D to wypukłe litery, które dają efekt dobrze widocznej reklamy na samochodzie. Jest niezwykle skuteczną oraz dobrze widoczną formą reklamy. Nasze napisy to dobre i wyjątkowe rozwiązanie, które zwraca uwagę na produkt, usługę bądź stronę internetową firmy, którą chcesz reklamować. Estetyczna forma napisu 3D pozwala na oznakowanie samochodów zarządu firmy bez uszczerbku na wyglądzie czy też prestiżu auta. Napis robi wrażenie co podnosi również prestiż i pozycję firmy.

 

  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator