Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Kubek izotermiczny TER-001

Kubek izotermiczny TER-001

TER-001


Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

 • 10-19

  53,00 zł

 • 20-49

  50,00 zł

 • 50-

  43,00 zł

 Cechy produktu
pojemność
400 ml
Technologia
grawerowanie laserowe
Kubek izotermiczny o pojemności 400 ml. We wnątrz kubka zastosowano stal nierdzewną 18/8 o podwyższonej jakości. Zewnętrzna część to również stal nierdzewna. Podstawa kubka jest również stalowa. Jest wygodny w użyciu, dobrze zatrzymuje ciepło, zabezpieczony podwójnie przed przypadkowym wylaniem  Taki kubek to świetny pomysł na ocieplenie relacji biznesowych! Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować produkt w dobrej jakości i przsytępnej cenie.
Projekt w cenie produktu. Logo prosimy przesłać w wersji wektorowej.
 • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
 • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
 • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
 • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator