Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Kącik czystości 5 PRO-001

Kącik czystości 5 PRO-001

PRO-001

Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

 • 1-

  690,00 zł

 • 2-4

  650,00 zł

 • 5-6

  630,00 zł

 • 7-

  600,00 zł

 Cechy produktu
Materiał
płyta meblowa
asortyment
wg specyfikacji w opisie
Wymiary
1,8x160x70cm
Kąciki czystości, to rozwiązanie ułatwiające utrzymanie porządku w miejscu pracy. Kącik czystości to także jeden z elementów polityki jakościowej 5S. Pozwalają prowadzić w praktyce system 5s. Pod tą nazwą kryje się zbiór technik, metod i narzędzi służących zorganizowaniu i zoptymalizowaniu środowiska pracy.

Kąciki czystości zwany też tablica cieni, służą więc do wyeksponowania, niezbędnych w danym miejscu przyborów w taki sposób, aby były one szybko i łatwo dostępne dla pracowników. Ta kwestia jest szczegółnie ważna, jeśli dotyczy funkcjonowania dużych hal produkcyjnych, warsztatów pracujących na dużej powierzchni. Warto, aby w każdym tego typu miejscu znalazła się wybrana tablica 5s, wspierająca sprawne sprzątanie stanowiska pracy.

Nasz Kącik Czystości składa się z:
 1. płyta meblowa o grubości 1,8 cm, wysokość 160 cm, szerokość 70 cm
 2. 2x szufelka + haczyki
 3. 2x zmiotka + haczyki
 4. 2x miotła + haczyki
 5. uchwyt na ręchnik papierowy
 6. 2x płyn do mycia szyb + haczyki
 7. Szata graficzne według wskazań zamawiającego
Grafika zostanie przygotowana na podstawie dostarczonym materiałów przez zamawiąjącego (logo firmowe, inne elementy graficzne, kolorystyka). Przygotowany projekt wysyłamy do akceptacji przed przystąpieniem do realizacji. Tablicę kącika czystości wysyłamy odpowiednio zabezpieczoną, chaczyki, uchwyty na czas transportu są demontowane.
 
 • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
 • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
 • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
 • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator