Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Nadruk na płytę CD PLY-001

Nadruk na płytę CD PLY-001

PLY-001

Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

Zapowiedź

Nadruk na płytę CD i kopertę to dobry pomysł na prezent! To unikalny druk, który może okazać się dobrym pomysłem. Oprócz zasosowania na prezent można również użyć takich CD do archiwizacji danych. Płyta może być tzw "winylowa" czyli klasyk i do tego eko koperta. Proste rzeczy czasem zaskakują efektem.
  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator