Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Rollup CLASSIC WIE-003

Rollup CLASSIC WIE-003

WIE-003


Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

  • 1-

    320,00 zł

 Cechy produktu
Materiał
PCV
Nadruk
solwent
Banery typu rollup, to możliwość tworzenia efektownej oprawy dla dowolnych działań promocyjnych bądź informacyjnych dosłownie w mgnieniu oka. Dzięki naszej ofercie można tanio wyposażyć się w znakomitej jakości roll up reklamowy. Bardzo lekka, łatwa w przenoszeniu konstrukcja z zapewnia stabilność i skuteczność. Firm, jak wszelkiego rodzaju stowarzyszenia i inne podmioty, dla których ważne jest dbanie o wizerunek i odpowiednia oprawa podczas wystąpień publicznych i innych podobnych przedsięwzięć to dobra forma reklamy. Roll up banner może też sprawdzić się doskonale także jako element aranżacji wykorzystywanego przez firmę czy innego użytkownika wnętrza.

Dedykowany materiał na którym drukowane są rollup’y jest obustronnie biały (nie ma szarego tyłu) oraz posiada wbudowany ma etapie produkcji blocker światła – oznacza to, że materiał nie prześwituje i można spokojnie ustawiać rollup tyłem do okna.
Materiał nie zawija się również po bokach jak ma to miejsce przy druku na tańszym i cieńszym materiale przeznaczanym do banerów reklamowych (frontlit).

Całość zapakowana jest w grubą czarną torbę transportową z paskiem pozwalającym na noszenie rollup na ramieniu. Osobno przyszyte są również „uszy” pozwalające na noszenie kasety w dłoni.
Projekt dodatkowo płatny 30-50zł
E-mail: biuro@reklamaigadzety.pl
  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator