Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Puszka kwestarska z nadrukiem PUS-001

Puszka kwestarska z nadrukiem PUS-001

PUS-001

Wysyłka w ciągu 7 dni

Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

 • 10-20

  17,90 zł

 • 21-35

  15,90 zł

 • 36-50

  14,90 zł

 • 51-

  13,90 zł

Metalowa puszka na zbiórkę pieniędzy. Jednorazowa dzięki czemu dający datki ma pewność że wolontariusz jej nie będzie w stanie otworzyć, a zamawiający nie musi dodatkowo plombować puszki na zbiórkę.
Puszki mogą być przeznaczone na zbiórki na cele charytatywne, budowę placu zabaw,  zbiórki obywatelskie itp. lub zbieranie tzw. TIPów (napiwków). 

Puszki kwestarskie posiadają wewnętrzny rant przy otworze wrzutowym, uniemożliwiający wyciągnięcie zebranych datków. Ostatecznie puszkę otwiera się tzw. szybkim otwarciem, wystarczy pociagnąć za uchwyt wieczka.

Waga: 115g
Średnica: 10 cm
Wysokosć: 12 cm
Pojemność: ok 1Litra
Wymiar otworu wrzutowego: 6x31mmJeżeli posiadasz już ulotkę z fundacji np. siepomaga, avalon lub innej, możemy ją wykorzystać do etykiety puszki, wystarczy że dołączysz plik do zamówienia. 

W cenie prosty projekt etykiety z na podstawie przesłanych materiałów graficznych. Skomplikowane projekty etykiet realizujemy gratis przy zamówieniu minimum 51 sztuk. Tworząc projekt etykiety we własnym zakresie, prosimy skorzystać z szablonu. Przy mniejszych zamówieniach, możemy także wykonać skomplikowany projekt etykiety odpłatnie.


Puszka kwestarska zobacz prezentację 3D • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
 • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
 • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
 • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator