Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Statuetka Dzień Nauczyciela STA-035

Statuetka Dzień Nauczyciela STA-035

STA-035

Wysyłka w ciągu 7 dni

Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

60,00 zł 70,00 zł

Przepiękna grawerowana statuetka z emblematem  jest wyjątkowym i doskonałym prezentem . To świetny sposób na wyrażenie wdzięczności z okazji Dnia Nauczyciela lub wychowawcy. Idealnie nadaje się na zakończenie roku.

Statuetka jest wykonana na solidnej i stabilnej drewnianej podstawie, która zapewnia trwałość na długie lata oraz stanowi doskonały element wykończeniowy. Statuetka wykonana jest ze szkła akrylowegoo grubości 3mm. Emblemat, który znajduję się na statuetce nadaję jej niepowtarzalny wygląd.

Wymiar: 23x18,5
Materiał: szkło akrylowe
Grubość: 3 mm

Na statuetce umieścimy Twoje życzenia. Na drewnianej podstawie umieścimy Twoje imię, nazwisko lub klasę. Ten ekskluzywny i oryginalny prezent zapadnie na długo w pamięć. Statuetka będzie wzruszającą pamiątką i idealną nagrodą dla Nauczyciela. Pamiątka na zawsze zagości na honorowym miejscu.


Podana cena dotyczy statuetki ze zdjęcia o wymiarze : 23x18,5

Abyśmy mogli wykonać zlecenie, prosimy o przesłanie treści statuetki na adres e-mail.

Potrzebujesz więcej informacji, masz pytania zadzwoń do Nas.

 
 

  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator