Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
 Tabliczki z alfabetem Brailla na drzwi lub ścianę wielokolorowe 15x10cm TDN-005

Tabliczki z alfabetem Brailla na drzwi lub ścianę wielokolorowe 15x10cm TDN-005

Wysyłka w ciągu 7 dni

Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

 • 1-9

  73,00 zł

 • 10-39

  67,00 zł

 • 40-79

  63,00 zł

 • 80-120

  58,00 zł

Tabliczki informacyjne z alfabetem braile’a przeznaczone dla osób niewidomych i niedowidzących wykonujemy zgodnie z zaleceniami Polskiego Związku Niewidomych. Posiadają znaki alfabetu brailla o wypukłości 0,5mm i podstawie równiej 1.3mm.

Wykonane ze srebrzystego laminatu grawerskiego grubości 1,6mm, przystosowane do montażu na drzwi, ścianę oraz inne powierzchnie, montaż może się odbyć za pomocą dołączonych taśm dwustronnie klejących lub w przypadku trudnych powierzchni za pomocą klejów montażowych typu: fix all, patex fix itp.

Tabliczki z alfabetem Brailla na drzwi lub ścianę wielokolorowe 15x10cm wykonamy zarówno ze znakami alfabetu brailla, napisami "normalnie czytelnymi". Dodamy także numer pokoju oraz piktogramy dla toalety, szatni, archiwum, biblioteki itp, kolorystykę napisów wykonamy wedłuk państwa wskazań.


Wymiar:
10x15cm
Materiał: laminat grawerski gr. 1,6mm
Nadruk braile'a:
UV czarny wypukły
Wypukłość zanków: 0,5mm według zalece PZN
Nadruk tekstu:
według państwa wskazań
Mocowanie: taśma samoprzylepna, klej montażowy

Przed przystąpieniem do wykonania tabliczek brailla przygotujemy projekt i wyślemy na wskazany adres mailowy do państwa akceptacji.

Treść tabliczek prosimy podać w ostatnim etapie składania zamówienia w uwagach, lub wysłać w odpowiedzi na mail potwierdzający złożenie zamówienia.

 

Potrzebujesz więcej informacji, masz pytania zadzwoń do Nas. • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
 • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
 • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
 • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator