Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Tabliczki dla niewidomych Braille\'a 10x10cm TDN-001

Tabliczki dla niewidomych Braille'a 10x10cm TDN-001

Wysyłka w ciągu 7 dni

Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

 • 1-9

  39,00 zł

 • 10-39

  37,00 zł

 • 40-79

  35,00 zł

 • 80-120

  32,19 zł

Tabliczki informacyjne z alfabetem braile’a przeznaczone dla osób niewidomych i niedowidzących wykonujemy zgodnie z zaleceniami Polskiego Związku Niewidomych. Posiadają znaki alfabetu brailla o wypukłości 0,5mm i podstawie równiej 1.3mm.

Wykonane ze srebrzystego laminatu grawerskiego grubości 1,6mm, przystosowane do montażu na drzwi, ścianę oraz inne powierzchnie, montaż może się odbyć za pomocą dołączonych taśm dwustronnie klejących lub w przypadku trudnych powierzchni za pomocą klejów montażowych typu: fix all, patex fix itp.

Nasze tabliczki braile’a posiadają tymczasowe opisy „normalnie czytelne”, dzięki czemu montaż tabliczek może zostać wykonany przez osoby nie znające języka brailla.


Wymiar:
10x10cm
Materiał: laminat grawerski gr. 1,6mm
Nadruk:
UV czarny wypukły
Wypukłość zanków:
0,5mm według zalece PZN
Mocowanie:
taśma samoprzylepna, klej montażowy

Przed przystąpieniem do wykonania tabliczek brailla przygotujemy projekt i wyślemy na wskazany adres mailowy do państwa akceptacji.

Treść tabliczek prosimy podać w ostatnim etapie składania zamówienia w uwagach, lub wysłać w odpowiedzi na mail potwierdzający złożenie zamówienia.

 

Potrzebujesz więcej informacji, masz pytania zadzwoń do Nas. • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
 • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
 • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
 • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator