Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Power Bank LATIV BIU-001

Power Bank LATIV BIU-001

BIU-001


Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

Zapowiedź

 Cechy produktu
Materiał
tworzywo
wejście
5 V / 2 A (port micro USB)
wyjście
5 V / 2 A (port USB)
pojemność baterii
6000 mAh
Wymiary
14,9x5,7x1,1 cm
Power bank LATIV to oferta dla ludzi ceniących elegancki wygląd oraz duży zapas energii, który można zawsze mieć przy sobie. To obecnie gadżetowy #MustHave. Obudowa wykonana została z wysokiej jakości tworzywa z fakturą przypominającą skórę. W zestawie kabel micro USB do ładowania oraz instrukcja obsługi. Produkt jest zgodny z odpowiednimi dyrektywami Unii Europejskiej, posiada znak CE.

Dane techniczne:
- wejście: 5 V / 2 A (port micro USB)
- wyjście: 5 V / 2 A (port USB)
- pojemność baterii: 6000 mAh
Cena zmienna. Prosimy o kontakt!
  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator