Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Naklejki nacinane WIE-002

Naklejki nacinane WIE-002

WIE-002


Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

  • 1-3

    55,00 zł

  • 3-5

    50,00 zł

 Cechy produktu
Materiał
PCV
Nadruk
solwent
Wymiary
1x1m
Naklejki wielkoformatowe, folie z nadrukiem to świetny sposób na oznaczenie przedmiotów. Dobrym przykładem są notesy, kalendarze czy też torebki prezentowe.
Nadruk robimy techniką solwent. W 1m2 mieści się . 6 szt (10x15cm); 9 szt (5x10cm); 18 szt (5x5cm). Proponujemy druk na folii białej lub przezroczystej. Arkusz nacinamy na poszczególne naklejki wg wymiaru.
    
Minimalna powierzchnia do kalkulacji = 1m2.
Przy większych ilościach cena za m2 jest niższa.
 
Projekt dodatkowo płatny 30-50zł
E-mail: biuro@reklamaigadzety.pl
  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator