Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Dyplom PLEXA DYP-003

Dyplom PLEXA DYP-003

DYP-003


Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

  • 1-

    90,00 zł

 Cechy produktu
Materiał
plexi
folia szron
blaszka
Nadruk
UV pełny kolor
Nowoczesny dyplom uznania wykonany z przeźroczystej plexi z folią szron, blacha z nadrukiem UV. Dyplom wycinany jest precyzyjnie laserem. Posiada zaokrąglone narożniki oraz otworek do zawieszenia. Na dyplomie umieszczamy kolorowy nadruk UV według wzoru podanego.

Satysfakcja gwarantowana! Grafika dyplomu wykonana jest cyfrowym drukiem UV odpornym na działanie promieni słonecznych. Promienie UV utrwalają druk, dlatego grafika jak i zarówno tekst jest trwały i nie znika pod wpływem promieni słonecznych.

Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu wybranego projektu przystępujemy do produkcji dyplomu.
Interesuje Cię więsza ilość sztuk? Zadzwoń
  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator