Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Dyplom EXLUSIVE DYP-001/2

Dyplom EXLUSIVE DYP-001/2

DYP-001/2Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

  • 1-

    105,00 zł

 Cechy produktu
Materiał
lakierowany podkład
laminat grawerski
Nadruk
grawerowanie laserowe
Wymiary
25,5x20cm
Ozdobne grawerowane dyplomy i podziękowania. Ekskluzywny lakierowany podkład połączony z ozdobną srebrną, złotą lub miedzianą dedykacją grawerowaną laserem to najlepszy sposób na podziękowanie bądź wyróżnienie.

Szeroka gama podziękowań, dyplomów i certyfikatów
dostępnych w eleganckiej formie laminatu grawerskiego na drewnianym podkładzie to elegancka pamiątka lub wyróżnienie. Laminat może być złoty, srebrny lub miedziany. Jest to doskonały sposób na przekazanie swojej wdzięczności, gratulacji lub uhonorowanie czyichś zasług. Idealnie nadają się na podziękowania biznesowe lub prezent z okazji ważnej uroczystości takiej jak ślub, komunia, jubileusz. Na blaszce można nadrukować laserem dowolną grafikę i tekst.
Interesuje Cię więsza ilość sztuk? Zadzwoń
  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator