Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Wizytówka EXLUSIVE ONE WIZ-006

Wizytówka EXLUSIVE ONE WIZ-006

WIZ-006


Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

 • 250-499

  1,44 zł

 • 500-999

  0,99 zł

 • 1000-

  0,59 zł

 Cechy produktu
Materiał
kartonik papierowy
Wymiary
9x5cm
Technologia
folia soft touch + hot stamping (wybór kolorów)
Wizytówka jest formą przekazywania informacji umożliwiających kontakt z firmą bądź osobą prywatną. Tworząc wizytówkę musimy o tym pamiętać. Czytelność kluczowych informacji stanowi najistotniejszą kwestię. Podstawowe informacje, które powinny znaleźć się na wizytówce to nazwa firmy/imię i nazwisko oraz formy kontaktu. Ważny jest adres, telefon i e-mail. Możemy również umieścić znacznie więcej informacji kontaktowych, np. fax, strona www, skype, gg, konta w mediach społecznościowych.

Przed realizacją przygotowujemy projekty i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania można kontaktować się z grafikiem w każdym momencie. Pomoże Państwu opracować i wybrać najlepszy projekt. Po zaakceptowaniu przystępujemy do produkcji.
Hot stamping z jednej strony. Podana cena zawiera koszt przygotowania matrycy.

Projekt
dodatkowo płatny od 30zł


Treść na wizytówki można przesłać na e-mail: biuro@osma.pl lub wpisując w okienku "Twoje uwagi" znajdującym się w ostatnim etapie składania zamówienia.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo.
 • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
 • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
 • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
 • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator