Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk

Tabliczka znamionowa z aluminium - multikolor - nadruk laserem CO2 TAB-003

TAB-003
Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

  • 1-

    42,00 zł

 Cechy produktu
Materiał
aluminum
Nadruk
laser CO2
grubość
0,1cm
Kolor graweru
szary
Wymiary
10x6cm

Tabliczki znamionowe do maszyn i urządzeń wykonane z aluminium anodowanego. Nadruk precyzyjny laserem CO2. Dowolna treść, tabele, znaki graficzne, logotypy oraz symbole. Tabliczki wykonujemy w dowolnym wymiarze, co wyceniamy indywidualnie. Tabliczki wykonujemy z prostymi rogami oraz otworkami montażowymi (opcja). 

UWAGA: Cena tabliczki uzależniona jest od nakładu oraz ilości treści na tabliczce (im mniej treści do grawerowania tym tańsza tabliczka). Dlatego prosimy przed zakupem o przesyłanie indywidualnego zapytania na e-mail: biuro@osma.pl w celu uzyskania precyzyjnej wyceny.

Przed realizacją przygotowujemy projekt i wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Na etapie projektowania w każdej chwili można kontaktować się z grafikiem. Po zaakceptowaniu projektu przystępujemy do produkcji.
Minimalne zamówienie to 10 sztuk.
  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator