Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Notesy reklamowe KRAF z długopisem NOT-004

Notesy reklamowe KRAF z długopisem NOT-004

NOT-004


Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

 • 50-99

  9,00 zł

 • 10-149

  6,00 zł

 • 150-

  4,67 zł

 Cechy produktu
Materiał
Papier
kolor okładki
beż
Wymiary
10x15x1cm
Technologia
UV pełny kolor

Notes reklamowy to dobry pomysł na obdarowanie kontrahenta czymś wyjątkowym. Każdy z nas codziennie notuje, pisze, zapisuje. Taki notes zawsze pod ręką z logo firmy jest dobrą formą reklamy.

Notes z długopisem z 70 gładkimi kartkami. Karton użyty przy produkcji notesu i długopisu pochodzi z surowców wtórnych i mogą podlegać ponownemu przetworzeniu. Produkt wyprodukowano zgodnie z zasadami gospodarki niskoemisyjnej i przy użyciu małej ilości wody. Wkład długopisu w kolorze niebieskim.

 • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
 • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
 • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
 • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator