Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Torba papierowa foliowana (mat+UV) TOR-10/UV

Torba papierowa foliowana (mat+UV) TOR-10/UV

TOR-010/UVCena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

 • 50-99

  22,00 zł

 • 100-199

  14,00 zł

 • 200-

  9,00 zł

 Cechy produktu
Materiał
mat+UV
Torby papierowe foliowane są eleganckim nośnikiem reklamy, gdyż są wykorzystywane codziennie przez setki, tysiące osób. Mogą być stosowane zarówno podczas specjalnych okazji, uroczystości, ale również w życiu codziennym. Doskonały papier stosowany do produkcji pozwala na umieszczenie na nich dowolnego nadruku. Nasze torby są dostępne w 4 kolorach: czarny, czerwony, granat, zieleń.
Torby wykonujemy na matowym papierze kredowym 170 g. Dodatkowa folia (w połysku lub macie) zabezpieczy wydruk, a wybiórczy lakier UV – doda mu głębi. Spód i górne zakładki są wzmocnione kartonem. Dzięki różnorodnym formatom – zarówno pionowym, jak i poziomym – z łatwością zmieścisz różnorodne firmowe gadżety i prezenty.
Możliwość wykonania projektu w cenie 120zł brutto.
 • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
 • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
 • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
 • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator