Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Kamizelka odblaskowa KAM-001

Kamizelka odblaskowa KAM-001

KAM-001Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

  • 10-19

    16,50 zł

  • 20-

    16,00 zł

 Cechy produktu
Materiał
100% poliester
Nadruk
sublimacja
Kamizelki odblaskowe są dobrą formą reklamy i mogą być jedną z najskuteczniejszych. Obdarowany mając taką kamizelkę reklamuje markę a jednocześnie posiada przedmiot użytkowy, który będzie miał dłuższy czas. Kamizelki odblaskowe mogą być częścią tzw uniformu. Nasze kamizelki są wysokiej klasy produktem. Powiedz nam czego oczekujesz na kamizelce a my po akceptacji projektu produkujemy.

Charakterystyka produktu:

Wykonana z poliestru kamizelka odblaskowa zwiększająca widoczność, w rozmiarze XL (W70 x L66) Dwa paski odblaskowe o szerokości 5 cm, wokół tułowia, zapinana na rzep.
Produktu nie należy utożsamiać z produktami ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy Środki Ochrony indywidualnej 89/686/EEC
  
  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator