Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Długopis plastikowy TWIST DLU-004/T

Długopis plastikowy TWIST DLU-004/T

DLU-004/T


Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

  • 500-999

    1,62 zł

  • 1000-

    1,51 zł

 Cechy produktu
Materiał
tworzywo sztuczne
Nadruk
tampondruk jeden kolor
Kolor wkładu długopisa
niebieski
Wymiary
14,4x1,15cm

Klasyczny długopis z sztucznego tworzywa. Korpus w białym kolorze z kolorowym zdobieniem pod klipem. Długopis typu twist. Długopisy z tworzywa sztucznego są dobrym i niedrogim sposobem na reklamowanie firmy. Powierzchnia plastiku pozwala ma precyzyjne wykonanie nadruku, co sprawia, iż prezentacja loga jest wyjątkowa.

  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator