Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
EKOPlecak bawełniany sitodrukTOR-012

EKOPlecak bawełniany sitodrukTOR-012

TOR-012


Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

  • 50-99

    11,00 zł

  • 100-

    9,00 zł

 Cechy produktu
Materiał
bawełna
Gramatura
120 g/m2
Opakowanie:
100 sztuk
Wymiary
39 x 42 cm
Rozmiar nadruku
25 x 25 cm
Technologia
Sitodruk
EKOPlecak bawełniany z nadrukiem to dobry i ekologiczny produkt wielorazowego użytko a jednocześnie świetna reklama marki. Wykonane z bawełny plecaki worki z nadrukami to świetny sposób na wyrażenie swojego stylu. Lekkie i pojemne, są też niezwykle praktyczne, a uniwersalna konstrukcja umożliwia noszenie ich na wiele sposobów. Wykonanie z bawełny to gwarancja trwałości, wytrzymałości na duże obciążenia oraz dobrego układania się plecaka, a także ekologii, która w obecnym czasie jest tak bardzo ważna.

UWAGA!!!

Podczas prania plecaka występuje naturalny proces kurczenia się bawełny, który wynosi 10-15%.

Na torbach nie jest drukowany biały podkład. Kolory będą odbiegać od kolorów wizualizacji.

  • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
  • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
  • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
  • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator