Reklama i gadżety

0,00 zł 0 prod. Zobacz koszyk
Teczka ofertowa ELEGANT TEC-001

Teczka ofertowa ELEGANT TEC-001

TEC-001Cena zależna od zmawianej ilości sztuk lub kompletów

 • 50-99

  9,00 zł

 • 100-199

  6,50 zł

 • 200-

  5,75 zł

 Cechy produktu
Gramatura
270 g
Opakowanie:
50 szt
Wymiary
21,5x30,4cm
Tworzywo
Papier
Technologia
Sitodruk
Pliki załączone do produktu
Makieta CorelDRAW (Rozmiar: 0,07 MB) pobierz
ikona pliku do pobrania
Makieta PDF (Rozmiar: 0,07 MB) pobierz
ikona pliku do pobrania
Teczka ofertowa ELEGANT to dobry sposób na wręczenie ofert kontrachentom. Chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie?? Wręcz dokumenty w naszej eleganckiej teczce. Teczka wykonana z eleganckiego kartonu o gramaturze 270 g/m2 barwionego w masie: prążkowanego lub we wzorze skórki. Struktura kartonu według koloru: granat (skórka), zielony (prążki). Wewnątrz znajduje się kieszeń na dokumenty A4 z wycięciami do umieszczenia wizytówki, które można również u nas zamówić.
 • Wszystkie uwagi lub wytyczne prosimy wpisać do zamówienia podczas jego składania. Ułatwi Nam to pracę a Państwu przyspieszy realizację zlecenia.
 • Przy etapie projektowania można skontaktować się z naszym grafikiem, który jest do Państwa dyspozycji. Po akceptacji projektu ruszamy z produkcjąWszelkie pliki należy dołączyć do zamówienia lub wysłać na maila podając numer zamówienia.
 • Realizacja ekspresowa jest możliwa w większości zleceń. Zadzwoń i zapytaj o taką możliwość 537 460 951
 • Zdjęcia produktu zostały zaprezentowane jedynie jako przykład prezentujący jakość wykonania, możliwości techniczne lub rozmieszczenie znakowania/nadruku. Znaki firmowe umieszczone na produktach należą do ich prawnych właścicieli. Nie sprzedajemy i nie wykorzystujemy grafik, zdjęć itp. dostarczonych przez Naszych klientów.

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator